Hoeveel kost dat dan?

Per uur betaalt u 6,10 euro, hier komen nog wel de kosten van het gastouderburo bij.

Wel in begrepen bij het kosten plaatje zijn: sap, beleg, melk en het tussendoortje van 14.30 en 16.30

Zelf meenemen:
– Eigen fles
– Eigen speen
– Zolang ze slapen een slaapzak
– Eventueel knuffel/tut
– Luiers
– Billendoekjes
– Reserve kleertjes
– Als ze ergens allergisch voor zijn zoals pleisters, zonnebrand, melk etc
– Fruit
– Aantal sneetjes brood
– Slofjes/Crocs